Snadno vyndatelná sedačka 10 kg+ pro minimální ježdění. Jakou doporučíte?

Zodpovězené
17. pro 2020

Dobrý den,

ráda bych se, prosím, zeptala na Vaše doporučení na sedačku pro syna. Nyní mu je deset měsíců a za chvilku bude vajíčko malé. Nicméně vlastní auto nemáme, v budoucnu ani neplánujeme. Výjimečně se svezeme 5 minut na návštěvu s mými rodiči nebo sestrou. Párkrát za léto jedeme 20 minut na chalupu. Jinak auto nevyužíváme. Potřebují tedy sedačku, aby se dala jednou za čas umístit jiným řidičům do auta. Vzhledem k tomu času stráveném v autě bych ráda sedačku za nižší cenu, nicméně stále pochopitelně bezpečnou, jeden nikdy neví, že.

Děkuji

Anna

Dobrý den,

zřejmě byste potřebovali sedačku na pásy, aby byla dostatečně univerzální. Ideální by byla sedačka typu Klippan Triofix Recline, Klippan Triofix Comfort nebo Klippan Triofix Maxi, kterou můžete použít prakticky v každém autě. Ale ta není z nejlevnějších.

Pokud jezdíte hodně málo, pak bych doporučil podívat se na Joie Stages.

Nicméně počítejte s tím, že každé auto je úplně jiné a v některých to prostě nebude ideální. Sedačka potřebuje dost dlouhé bezpečnostní pásy k poutání a neposkytuje ideální prostor na nohy. Pokud to ale bude na krátké cesty, Vaše potřeby pokryje velmi dobře. Navíc máte jistotu, že nejde o nějaký supermarketový šunt, ale o kvalitní, dnes už renomovanou značku.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz