Sponka k 5bodému pásu. Jak je to s atesty a testy?

Zodpovězené
27. črc 2020

Dobrý den,

jak je to, prosím, s atesty a testy doplňkové spony k pětibodovému pásu?

Protože ji nabízí i BeSafe, navádí mne to k tomu, že je to ok a bezpečné.

Jde mi o to, že synkovi autosedačka sedí, jen se teď víc vytáhl a je schopný se rameny vyvléct (Cybex Sirona v protisměru). Za pár týdnů se zas proporčně srovná a bude to ok. Dělá to i v jiných sedačkách, stejně jako to v tomto věku (necelé 2 roky) dělal starší syn.

Děkuji

Dobrý den,

samozřejmě je to kus od kusu. To, co najdete na trhu EU, musí projít homologačním řízením v zemi původu a na jeho základě získá v koncové zemi povolení k prodeji. U nás ho vydává MPO.

Držák pásů BeSafe Belt guard

Držák pásů BeSafe belt collector

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz