Tři autosedačky do malého auta. Je šance dát dozadu do Opel Corsa?

Zodpovězené
23. zář 2021

Dobrý den,

neplánovaně čekáme třetí miminko. Bydlíme na vsi, kde bez auta nelze fungovat, proto máme s manželem každý své. Manželovo je velké prostorné rodinné auto, které je ale nutno obměnit. Já mam malý Opel Corsa, který se mi dobře řídí a také není prostor na to řešit koupi dvou jiných aut.
Starší děti v době porodu nejmladšího budou 4 a 7 let, jsou drobnější než vrstevníci.

Je nějaká šance, jak namačkat dozadu tři autosedačky? Máte tip na nějaké užší konstrukce?

Levnější je koupit nové autosedačky než auto a vajíčko vozit na sedačce spolujezdce se dá max. rok, spíš méně.

Děkuji za doporučení.

Dobrý den,

ideální je zkoušet autosedačky přímo v autě. Doporučíme navštívit přímo prodejnu a vyzkoušet. Mezi úzké autosedačky patří Klippan Triofix Recline, Klippan Triofix Comfort a Klippan Triofix Maxi (pro 4letého)

a pro většího pak třeba Recaro Mako - Mako Core, Mako 2 Core, Mako Elite nebo Mako Elite 2.

S přáním krásného dne

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz