Tři sedačky Klippan Wego vedle sebe. Vlezou se do auta Citroën Berlingo?

Zodpovězené
9. zář 2021

Dobrý den,

ke čtyřleté dceři se nám teď narodila dvojčata a řešíme, jakou jí koupit sedačku, aby se časem vedle sebe mohly dát tři. Uvažujeme o Klippan Wego. Dcera má teď něco přes 14 kg, ale měří 104 cm. Auto máme Citroën Berlingo.

Díky!

Dobrý den,

pravděpodobně ano, ale každou sedačku doporučujeme před zakoupením vyzkoušet. Proto vyhledejte prodejce, který Vám umožní vyzkoušet v autě tyto 3 sedačky Klippan Wego.

S pozdravem a přáním krásného dne

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz