Úzká autosedačka 15-36 kg. Jaké byste doporučil do auta Hyundai i30 2019?

Zodpovězené
14. led 2024

Dobrý den,

musíme pořídit do svého Hyundai i30 2019 pokračovací sedačku pro našeho syna, který již brzy přesáhne 18 kg a tudíž bude pro něj Joie Spin 360 nevyhovující. Navíc "Spinku" brzy zdědí naše roční dcera.

Sháním co nejužší sedačku, jelikož o víkendech jezdí s námi i nejstarší sedmnáctiletý a má problém se tam vejít. Vím, že je Besafe Izi považována za úzkou, ale nevím, jaké jsou další možnosti.

Na konzultaci můžeme možná někdy přijet (sice bez nejstaršího), ale ráda si i výrobky prolustruji a udělám si nějaký názor.

Předem, děkuji.

Dobrý den,

úzká je i sedačka NUNA AACE, Swandoo Charlie, Britax Römer Kidfix i-Size, nebo TAKATA MAXI. Nejvíc pomůže s výběrem návštěva prodejny a zkoušení sedaček v autě.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz