Úzká sedačka kategorie 9-18 kg bez isofixu. Doporučíte, prosím?

Zodpovězené
29. led 2024

Dobrý den,

do starého auta sháním co nejužší sedačku po vajíčku. Na zadní sedadlo potřebuji umístit starší dítě na podsedáku, doprostřed hubeného dospělého a nakonec sedačku 9-18 kg.

Doporučíte, prosím?

Děkuji

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný dotaz.

Takovýchto sedaček v tuto chvíli mnoho není. Co by mohlo vyhovovat těmto specifikacím, tak je např. Joie Steadi R129, která je do 105 cm. Většina sedaček do 18 kg je dnes na isofix, který ubere hodně místa.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz