Úzké vajíčko. Doporučíte, prosím?

Zodpovězené
23. únor 2023

Dobrý den,

můžu poprosit o doporučení na úzké vajíčko z důvodu tří sedaček na zadních sedadlech v autě?

Minule jste mi doporučil parádní Klippan Triofix, když jsem potřebovala pro dvouleté dítě.

Moc děkuji!

Dobrý den,

mezi úzká a hlavně i velká vajíčka (aby z nich miminko nevyrostlo dříve než je vyvinuté pro jízdu v pokračovací autosedačce), patří Klippan Dinofix, Nuna Pipa Next, ale pokud potřebujete do auta dostat tři sedačky, pak je vždy lepší přijet na prodejnu a vyzkoušet, protože je také důležité, abyste se dobře dostala k zámkům pásů jednotlivých sedaček.

Na prodejně můžeme vyzkoušet více vajíček a také různě "proházet" stávající autosedačky.
Zarezervujte si termín a přijeďte se na nás podívat. 🙂 Určitě vymyslíme to nejlepší řešení.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz