Vajíčko ABC design Tulip. Co si o něm myslíte? Je vhodné?

Zodpovězené
3. únor 2021

Dobrý den,

chci se zeptat. Co si myslíte o vajíčku ABC design Tulip? Je vhodné?

Dle stránek ABC splňuje isize normu a je do 13 kg/80 cm... Ale jak je na tom reálně s bezpečností, polohou miminka a komfortem... ?

Jde o to, že v kompletu s kočárem je samozřejmě výhodnější, což muž preferuje.. Já ale nejsem přesvědčená... Navíc máme dost odlišná auta - C4 Grand Picasso a služební Octavii/Fabii.

Je tato sedačka vhodná do takto rozdílných vozů? Nebo jakou byste doporučil?

Děkuji

Dobrý den,

ABC design Tulip je takový hodně průměrný výrobek, který ničím výrazně nevyniká. Jistě najdete lepší sedačky, ale určitě se nemusíte bát. Základní potřeby splní.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz