Vajíčko na Cybex pro 6měsíční miminko do nepříliš prostorného auta. Jaké byste doporučil i na delší trasy?

Zodpovězené
26. črc 2022

Hezký den,

synka (7,5 kg a každou chvíli 6 měsíců, nesedící) jsme doposud v autě vozili ve starším Chiccu z poděděné trojkombinace. Má to jen velmi směšnou "ergo" vložku a už se nemůžu dívat na to, jaký je v tom zalomený a vychýlený. Konečně jsme se tedy rozhýbali, kupujeme i kočárek Cybex (sice sporťáček Talos S Lux, ale vozit budeme zatím samozřejmě vleže), tak budu vděčná za radu ohledně vhodné autosedačky (komfortní i na delší trasy - rodina na Slovensku), která na to případně sedne (ale to není nejzásadnější kritérium). Nejvíc jsme limitováni prostorem - jezdíme v relativně malé starší Audi A3 bez Isofixu.

Předem děkuji za Váš čas!

Dobrý den,

podívejte se po vajíčku s velkou ložnou plochou. Mezi ty velké patří: Klippan Dinofix, Nuna Pipa Next, Cybex Aton M i-Size, Recaro Avan. V těchto velkých vajíčkách děti vydrží klidně do 18-24 měsíců. Určitě doporučím je dojet na prodejnu vyzkoušet, aby malému autosedačka seděla dobře a vyhovovala do prostoru auta.

Většina Audi A3 isofix má, ale není značený - hledala jste důkladně?
Kdyžtak kontaktujte kolegyni na e-mailu: dana.albrechtova@centrumautosedacek.cz - poradí Vám, kde hledat. 🙂

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz