Vajíčko pro novorozence. Je BeSafe iZi Go Modular i-Size X1 vhodná do Škoda Superb 1?

Zodpovězené
15. dub 2020

Dobrý den,

chtěla bych poprosit o radu s výběrem vajíčka pro novorozence.
Vyhlídli jsme si BeSafe iZi Go Modular i-Size X1. Auto vlastníme Škoda Superb 1 (2007), tedy po faceliftu. Všude čtu, že Škodovky mají hodně zkosené zadní sedačky a autosedačky s tím potom mívají problém.

Myslíte si, že je autosedačka BeSafe vhodná do našeho auta?

K vajíčku bychom chtěli pořídit i isofixovou základnu.

Pomohla by základna k upravení sklonu sedaček, nebo byste doporučili používat vajíčko bez základny?

Děkuji

Dobrý den,

BeSafe iZi Go Modular i-Size X1 - jde o velmi kvalitní a bezpečnou sedačku. Je i dobře polohovatelná. Ve Vašem autě bude fungovat bez problému, nemusíte se bát. Jednoznačně bych Vám doporučil pořídit ji se základnou, protože ta umožňuje snadné polohování a velmi pohodlnou manipulaci. Navíc na ni poté můžete pořídit i pokračovací sedačku.

Autosedačka BeSafe iZi Go Modular i-Size X1

Autosedačka BeSafe iZi Go Modular i-Size X1 je vyšší třídou iZi Go Modular i-Size, kterou se liší výplní v oblasti hlavy, opěrka hlavy a tvarem vnitřní vložky. K sedačce je možné dokoupit isofixovou základnu iZi Modular i-Size 500, letní potah, pláštěnku a UV síťku. BeSafe je norská značka. Autosedačka pasuje díky adaptérům s celou řadou kočárků.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz