Výběr autosedačky. Poradíte prosím?

Zodpovězené
27. led 2020

Dobrý den,

potřebujeme vybrat autosedačku pro syna ve váhové kategori 15-36 kg. Jelikož čekáme třetí dítko, bude potřeba umístit tři sedačky, máme vozidlo Peugeot 308. Počítáme s tím, že ze začátku nejstarší dítko bude jezdit na předním sedadle, ale časem bychom chtěli umístit všechny sedačky dozadu. Takže sedačka pro nejstaršího by měla být co možná nejužší.

Děkuji za radu.

Dobrý den,

máte v podstatě tři požadavky, které ale jdou proti sobě. Máte relativně malé auto, kde umístit vzadu tři sedačky bude docela problém. A pokud pro syna vyberete úzkou sedačku, za pár měsíců mu bude nepohodlná a cestování bude utrpením. Sedačku bych vybíral podle vzrůstu potomka. Nevím jaké sedačky teď v autě vozíte, ale určitě bude důležité přizpůsobit výběr i tomu, jak je v autě uspořádáte. Zároveň s výběrem bych hledal prodejnu, kde bude možné různé varianty v klidu vyzkoušet.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz