Základna pod vajíčko-doplnění k odpovědi.

Zodpovězené
29. led 2020

Dobrý den,

děkuji za odpověď. Není zde jiná možnost, jak Vás kontaktovat, tak tedy takhle. Dovolím si poznámku, vůbec není třeba ji zveřejňovat. Vajíčko si těžko zkusíte i s potomkem v prodejně. Pokud vyzvedáváte novorozence při propuštění z porodnice autem, musíte mít vajíčko s sebou. Dokonce to i v porodnicích při propuštění kontrolují. Tudíž můžete vyzkoušet, jak sedí v autě, ovšem bez dítěte.

Děkuji

Dobrý den,

kdykoliv je možné nás kontaktovat přes web nebo kdykoliv volat na naše prodejny. Můj mail je radek.cos@centrumautosedacek.cz.
Ale k Vaší připomínce - máte naprostou pravdu, že těhotná maminka těžko může vyzkoušet vhodnost sedačky pro její nenarozené dítě. Ale myslím, že Vaše otázka mířila na něco jiného a odpověď byla docela jasná. Co se týká výběru vajíčka pro budoucího pasažéra, je důležité zohlednit typ auta, cestovní zvyklosti a zamyslet se s budoucí maminkou nad jejími preferencemi. Tak se dá vybrat s poměrně slušnou jistotou správná sedačka.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz