Suchost, svědění. Počkat na objednaný termín k lékaři, nebo jít hned?

Zodpovězené
19. lis 2022

Přeji krásný večer,

na gynekologii jsem objednaná 22.11., tak jestli mám plašit nebo počkat. Už druhý den mám pocit suchosti a jako by byla pochva zevnitř nateklá. Normálně cítím, jak kdyby mi vevnitř něco překáželo. Výtoky mám běžně, ale teď najednou žádné nemám. Jsem po porodu 8 týdnů. Porod byl naprosto v pořádku. Před cca 14 dny jsem měla něco podobného, ale k tomu jsem měla svědění a popraskání. Do toho jsem dostala menstruaci. Po menstruaci jsem měla klid a teď zase.

Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

zatím stav hlídejte (teploty, tepání, krev = pohotovost), zkusil byc zatím Gynimun rapid.

Přeji Vám hezký zbytek dne,
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň