Vitamíny v těhotenství. Je dobré nadále užívat Femibion 2?

Zodpovězené
4. únor 2020

Dobrý den,

nyní jsem v 19.tt a dobírám Femibion 2.

Je dobré v něm pokračovat? Nebo už další balení pořizovat nemám?

Děkuji a krásný den přeji.

Dobrý den,

teď, když jste dokončila I. trimestr, už "nemusíte" brát nic, ale pokud si zkontrolujete přísun klíčových živin (jód, metylfolát, vitamin D, DHA) v potravě, nakonec zjistíte, že chcete pokračovat v suplementaci. Pokud řešíte finance, nepotřebujete to nedjražší (např. Superfolin nebo Chytré miminko zastanou stejnou, ne-li lepší práci).

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň