Dodatek - výživné. V tabulce je jenom výživné pro dítě, a nebo kombinace pro matku+dítě?

Zodpovězené
30. črc 2020

Dobrý den,

a ještě jeden dotaz. Ta tabulka kombinuje výživné pro matku + dítě, nebo je to "jenom" vyživné pro dítě?

Děkuji

Dobrý den,

naše kalkulačka vychází z tabulek pro výživné na dítě, o výživném na matku se můžete dočíst například v tomto našem článku https://www.vasevyzivne.cz/vyzivne-neprovdane-m.... Vše tedy záleží na soudu a rozhodnutí soudu nelze nijak předvídat.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Helena Peterová
Odborný poradce
www.vasevyzivne.cz
tel.: 800 400 441