Jaká je reálná výše výživného na tři děti?

Zodpovězené
3. říj 2019

Dobrý den,

jaká je reálná výše výživného na tři děti (5, 1, 1)? Manžel má plat 29 500 Kč čistého.

A pokud mám nárok i já jako manželka na rodičovské dovolené, tak na jakou částku?

Děkuji.

Dobrý den,

zde Vám dávám odkaz na kalkulačku výživného, kde si můžete spočítat výši výživného - www.vasevyzivne.cz/kalkulacka. Údaj je pouze orientační, o výši výživného rozhodne soud (bývá to velice individiální a nedá se takhle předem odhadnout), který bere v potaz příjmy a výdaje obou rodičů.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Helena Peterová
Odborný poradce
www.vasevyzivne.cz
tel.: 800 400 441