Navýšení výživného. Je šance, že uspěji u soudu?

Zodpovězené
17. srp 2020

Dobrý den,

před 1,5 rokem jsem dostala dceru (v té době necelé 3 roky) do péče a expřítel platí 3 300 Kč.
Nyní se změnila situace, že já mám další vyživovací povinnost a expřítel žije se svou novou přítelkyní. Bohužel nechce přispívat půlkou na větší výdaje - dcery kroužky a podobně.

Je nějaká šance, že u soudu uspěji s navýšením alimentů?

Děkuji.

Dobrý den,

pokud došlo ke změně situace, můžete zkusit o zvýšení výživného požádat - bohužel není nijak možné předvídat, jak soud rozhodne, protože rozhodnutí je pouze v rukou soudce.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Helena Peterová
Odborný poradce
www.vasevyzivne.cz
tel.: 800 400 441