Výživné na dítě. Co vše je k tomu potřeba a kde vyřídit?

Zodpovězené
23. zář 2021

Dobrý den,

dcera jde do 1. třídy, ráda bych si zažádala o zvýšení výživného.

Co vše je k tomu potřeba zařídit a kde?

Děkuji

Dobrý den,

návrh se podává k soudu, který o výši výživného naposledy rozhodoval a měl by obsahovat informace o obou rodičích a dítěti (jméno, datum narození, bydliště), ale také popis aktuální situace, na základě které rodič žádá o zvýšení výživného, a také navrhovaný rozsudek. Vzor návrhu na zvýšení výživného pro nezletilé děti si můžete prohlédnout zde: https://www.vasevyzivne.cz/navrh-na-zvyseni-vyz....

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Helena Peterová
Odborný poradce
www.vasevyzivne.cz
tel.: 800 400 441