Hlasitý zvuk v kině. Mohl ublížit miminku?

Zodpovězené
18. říj 2023

Dobrý den,

jsem skoro ve 20. tt a byla jsem v kině, ale zvuk byl příliš hlasitý i na mě, takže už to z preventivních důvodů kvůli miminku podstupovat nebudu. Teď se ale bojím, jestli už mu to nestihlo nějak ublížit. Film trval skoro 4 hodiny. Chtěla jsem původně odejít, ale nakonec jsem dokoukala.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

nemusíte mít obavy, hlasitý zvuk v kině určitě Vašemu miminku neublížil. Pokud ale vám nedělá silný zvuk dobře, pak je lepší se takovým situacím vyhýbat kvůli eliminaci Vašeho stresu.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová