Mohla jsem miminku ublížit na pouti (na autíčkách), než jsem zjistila těhotenství?

elizavivi
23. únor 2020

Dobrý den,

tento měsíc jsme se na snažení vyprdli a šli jsme si užít pouť. Byla jsem na autíčkách, kde bylo celkem dost drsných nárazů, dala jsem i centrifugu a několik dalších blbostí... Dnes mi měla dorazit menstruace a nic... Udělala jsem si mamatest a byl jasně pozitivní... Příznaky jsem neměla a ani jsme se prostě tento měsíc nějak nesnažili, každopádně jsme moc šťastní, ale bojím se, že jsem dnes mohla miminku ublížit... Jeden náraz byl dost do břicha... Jsem těhotná tak 2 týdny, myslíte, že se takto brzy mohlo něco přihodit?

Moc děkuji za odpovědi...

natysnovec
23. únor 2020

@elizavivi to netusim,ale ja nez sem zjistila,ze jsem tehotna tak sem docela dost pila jeden vecer a druhy den jsme s manzelem jely na motorku....

hasara33
23. únor 2020

@elizavivi ahoj, pokud tě nic nebolí a nekrvácíš tak by to mělo být v pořádku 😉

amazonkajanik
23. únor 2020

@elizavivi přesně,pokud ti nic není,nebolí,tak by to mělo být v pohodě. Já v práci gruntovala sklad,tahala dost těžké věci, s přítelem si dala o víkendu nějakou tu skleničku, vůbec jsem na sobě nic necítila. Snažili jsme se 6let,měla jsem jeden potrat,vůbec jsme nepočítali,že to přirozeně vyjde,měli jsme jet na genetiku. Nu a teď máme skoro 9měsíčního chlapečka,těhotenství (i když jsem byla na rizikovém) od začátku do konce bez problémů

herousek
23. únor 2020

Ahoj takhle na začátku bych to asi nijak neřešila pokud nemáš žádné bolesti atd jak říkají holky. Já se den předtím než jsem to zjistila trochu zase opila. Teď jsem ve 12tt a to jsem spadla i minulý týden na prdel a bejbatko je v pořádku. 😊😊 a v tvém případě jsi úplně na začátku. Je spoustu žen které to zjistí daleko později a než to zjistí tak fungují normálně. A mimco mají zdravé 😊😊

miba10
23. únor 2020

Neboj, mrnousek je ještě malinký a chrání ho spousta "materiálu" okolo. Je chráněný. Pokud by se něco dělo, tak bys to poznala. Jak píši holky, pokud nic nebolí a nekrvacis, tak je vše v pořádku

anniej
23. únor 2020

Úplně v klidu 🍀 Já než zjistila, že jsem těhotná, tak mnou prošlo pár litrů vodek i vína, o hodinách v klubu nemluvě (byla jsem vždy hrozný kvítko a bylo léto) a dělala jsem taky pěkný vylomeniny, že nárazy z poutě jsou ještě dobrý a už doplácávám poslední trimestr😂 Holky Ti to už taky ujasnily, nebála bych se, teď už určitě na to budeš koukat i jinak 🍀 Hodně štěstí!

petrakre90
23. únor 2020

Než jsem zjistila že jsem těhotná byla jsem na palavskem vinobraní, pak chytla angínu a měla antibiotika, do toho syn měl silně infekční ruka noha pusa 🙂 týden na to všechno jsem zjistila že jsem těhotná 😂 teď už jsem v 7m a naprosto vše je v pořádku. Spíš lepší na to nemyslet 👍😊 pokud nic nebolí, nespinis nebo nemáš jiné problémy. Bude vše ok

veritanas
23. únor 2020

Moje kámoška ( lékařka) mi na toto odpověděla, pokud tě někdo nekopne přímo do břicha, tak se Nic stát nemůže...plod je chráněn tebou, tvými svaly, a dělohou, která ztlumí naráz... takže pokud jsi v pohodě, plod je určitě taky v pohodě..😁

elizavivi
autor
23. únor 2020

@veritanas Moc děkuji ❤️

nazka
24. únor 2020

@elizavivi neboj.. Kamarádka se na začátku těhotenství učila na snowboardu a jestli jsi někdy viděla, jak se na tom učí, tak Te to uklidní.. To se jen padá a padá a padá na všechno a všechny strany. Byly jsme spolu na horách 3 dny, do toho jsme se ještě docela opily. Byla pomlacena dost a teď má 6tileteho syna 😉

michelle_01
24. únor 2020

Vubec bych se nebala. Ja jezdila na motorce a skutru po rozbitych cestach v zahranici az do 8 tydne. A to byly fakt doury. Myslela jsem, ze skoncim s vyrazenym dechem nebo s prsama na zadech 😁 Maly se tam musel drzet snad i zubama 😁 a to jsem hubenour a moc "materialu" na ochranu nemam. Vse je v pohode a mirim k poslednimu trimestru.

krupka3
24. únor 2020

Pokud jsi tehotna 2 tydny, tak jsi pred 2 tydny jeste ani realne tehotna byt nemusela (i kdyz se to tak dle MS pocita). Pokud nemas problem, tak to nemusis resit.

flowerkacrochet
26. únor 2020

Néé já v obou těhotenstvích na začátku lítala na horský dráze hlavou dolů 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru