Je to hlenová zátka?

Zodpovězené
21. led 2023

Dobrý den,

už nějaký den mě trápí takový "výtok". Dřív jsem ho neměla, teď ho mám každý den. Když se utřu, je toho velká vrstva na toaletním papíru, i na intimní vložce. Nezapáchá. Konzistence je husta, nikoliv lepkavá. Jsem 37+2 tt. Cervex score 8, hlavička pevně dole, dle doktora říká, že porod může přijít kdykoliv. Bolesti v podbřišku mám každý den, někdy se táhne bolest do celého břicha.

Je to tedy hlenová zátka?

Je toho opravdu velké množství. Zachytila jsem poprvé, co mi to začalo na intimce.

Děkuji

Dobrý den,

může se jednat i o vaginální výtok. Pokud je to výtok spíše hlenovitého charakteru, hlenová zátka to pak může být.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová