Mohu k sekci použít své vlastní, už použité, kompresní punčochy?

Zodpovězené
21. pro 2023

Dobrý den,

v červnu 2021 jsem absolvovala plánovaný císařský řez, kdy jsem měla za úkol zakoupit k zákroku kompresní punčochy.

Nyní mě čeká opět plánovaný císařský řez a já bych se ráda zeptala, zdali k němu mohu použít tyto jedinkrát využité, ale 2,5 roku staré kompresní punčochy, nebo je nutné zakoupit nové.

Děkuji.

Dobrý den,

můžete klidně využít své starší kompresní punčochy, pokud máte podobnou velikost jako v předchozím těhotenství.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová