Může Bio impedanční váha v těhotenství ublížit miminku v bříšku?

Zodpovězené
28. kvě 2019

Dobrý den.

Jsem ve 29 tt a téměř celé těhotenství se každý den vážím na váze, která ukazuje podíl tuku, vody, svalů, kosti atd. Bohužel až teď jsem zjistila, že se to v těhotenství dělat nemá. Mám teď strach, zdali jsem nemohla miminku ublížit. :(

Utz a screening byly v pořádku.
Co si o tom myslíte?

Děkuji a pěkný den

Dobrý den, tuto váhu vůbec neznám, ale přepokládám, že když je vše u vás a dítěte v pořádku a kontroly jsou fyziologické, pak to nemělo na těhotenství vliv. Pokud však výrobce nedoporučuje Bio impedanční váhu v těhotenství používat, určitě je vhodné vážení vynechat.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová