• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vystříknutí vroucí vody na bříško, mohlo ublížit mimču?

14. března 2013 
Ahojte holky, chtela bych vas poprosit o radu ci zkusenost. Varila jsem polevku a ta vrouci voda mi vystrikla na bricho. Nastesti se mi neudelal puchyr, jen mam na brisku takovy fialovy flicek. Myslite, ze jsem miminku mohla nejak ublizit??? Jsem v 5. mesici tehotenstvi.
9. únor 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, určitě ne. Je to jen lokální popálení kůže, neboj.
9. únor 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já si myslím,že nemohla :slight_smile: Miminko je chráněné,tak se nemusíš bát.Namaž si to fenistilem a bude dobře.Miminku je fajn,když maminka je v pohodě...... :wink:
9. únor 2013 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Určitě ne. Miminko je chráněné dělohou a svaly na tvém bříšku apod.
9. únor 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že to bude bolet jen tebe. na popáleniny je dobrá kalciová mast, vysušuje a hojí.
9. únor 2013 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si při minulém těhu vylila cca v 35.týdnu vroucí vodu při slévání brambor na břicho, udělal se mi mega puchýř a bolelo to jak kráva (pardon). Ihned jsem volala na gyn.pohotovost, a říkali že to nevadí, jen to může přivolat kontrakce, což u vás nehrozí :wink:
9. únor 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miminku jsi určitě neublížila. Mě se to bohužel stalo o dost později a do dneška přemýšlím, jestli to leknutí nespustilo náhodou předčasný porod. Spálila jsem se v neděli a v úterý se prcek narodil.
9. únor 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě ne, stalo se mi totéž, byla jsem cca 22tt a na pohotovosti se na mě dívali jak na pako :slight_smile: takže opravdu ne, neboj :slight_smile:
9. únor 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemohla, v 7. měsíci jsem se opařila čajem, miminku se nestalo nic... - byl to flek asi 5x5 cm, hojilo se mi to docela dlouho...
9. únor 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě je mimi ochráněno úplně dokonale :wink: takže až na tvůj šok z toho popálení ani oničem neví :slight_smile:
přeju ti krásné těhulkování :sunglasses:
10. únor 2013 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
také se mi to u dcery podařilo, krpm toho, že flek byl dlouho vidět bylo vše OK
12. únor 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mimču se určo nic nestalo, je pěkně chráněný před nešikovností maminky :grinning: Já si na sebe v 5. měsíci převrhla pekáč s kuřetem, když jsem ho v zapnuté troubě na 250 stupňů chtěla podlít. Měla jsem šílené popáleniny jak na břichu, tak na noze. A mimčo naprosto v pořádku, už má 3 roky :slight_smile:
14. bře 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím,že dnes už pověrám,že by se dítku udělal oheň nikdo nevěří
14. bře 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek