Mohlo by se jednat o těhotenství? Kdy si udělat TT?

dolvini
19. srp 2021

Dobrý den, chtěla bych se zeptat a poprosit, zda nemáte někdo zkušenost.
Cca 3 měsíce neberu antikoncepci, teď mám poprvé zpoždění menstruace 5 dní, TT jsem si dělala a vyšel negativní. Dnes jsem začala malinko špinit, myslíte, že by se mohlo jednat o těhotenství? Menstruaci jsem měla vždy naprosto, na den pravidelnou. Miminko by jsme měli rádi, už jsme se začali těšit a teď to špinění...mohla by být nějaká naděje? Nebo kdy si zkusit zase udělat TT? Mockrát děkuji za odpovědi 🙂

teress1215
19. srp 2021

@dolvini pokud se ms rozjede mohlo se jednat o biochemické těhotenství i já sem si nim prošla, měla sem 5 dni zpoždění a začala sem špinit až se to rozjelo v menstruaci ale já měla pozitivni tt jelikož sem testovala před ms. Když se nerozjede zkuste test za par dni zopakovat

dolvini
autor
19. srp 2021

@teress1215 odpoledne jsem měla slabé špinění, na vložce nic, jen po utření, teď už mám trochu i na vložce a mám slabý tlak v podbřišku. Myslíte, že na gynekologii by mohli už něco poznat? Jestli si tam nemám zítra raději dojít, nebo lepší počkat, jak se to vyvine? Pokud jde o mimoděložní těhotenství, abych něco nepodcenila :(

teress1215
19. srp 2021

@dolvini nevím kdy jste měla ovulaci tudíž nemohu říct v kolikatem by ste byla týdnu, to by ste si musela vypočítat od prvního dne poslední menstruace ale jelikož já sem teprve v 5tt tak vy by ste byla někde na začátku, a na ultrazvuku by určitě nic vidět nebylo, tam zvou až někdy od 7tt. Nemyslím si že by ste měla mimoděložní těhotenství, ale těžko říct já nepoznala ani sve zamlkle těhotenství v 9tt takže nevím jak se projevuje mimodelozni a jestli se vůbec poznat da ale, myslím si že tohle v tom horším případě bude klasická menstruace 😊 neměla ste ani pozitivni test 🤷🏼‍♀️ Popravdě já když měla biochemické tak me ani nenapadlo ze by mohlo byt někde jinde 🤷🏼‍♀️

themuffin
19. srp 2021

@dolvini spíš rozjíždějící ms, ale můžeš zkusit test za dva dny

dolvini
autor
19. srp 2021

@themuffin nikdy jsem takové spoždění právě neměla a vždy před příchodem menstruace pomohl sex, teď jsme měli sex každý den, i v době, kdy měla menstruace přijít a vůbec nic, až teď pátý den, se spustila sama a takhle dost slabě...asi jedině opravdu počkat, jestli se spustí víc a pak zkusit ještě TT🤷‍♀️?

izzylka
19. srp 2021

@dolvini spíš to bude jen opožděná menstruace. Nebereš antinu jen 3 měsíce, tělo se může ještě srovnávat. A to, že jsi to tak nikdy neměla, neznamená, že to teď nemůže být jiné 🤷🏻‍♀️ tělo není stroj, aby fungovalo furt stejně...a do toho psychika při snažení...to dělá taky dost. Pokud byl test negativní, tak si nemyslím, že by to mohlo být těhu a ma gyndě ti určitě nic neřeknou 🤷🏻‍♀️

dolvini
autor
19. srp 2021

@izzylka no, slyšela jsem dost případů, kdy kamarádky otěhotněly dost brzy, po vysazení antikoncepce, tak proto si myslím, že to není nemožné... 🙂 tak uvidím, všem moc děkuji za Vaše názory a podělení se, o vaše zkušenosti 🙂

teress1215
19. srp 2021

@dolvini není to nemožné 😊 ale věř mi že pokud spinis a test mas negativní mohlo se třeba jednat o biochemické a proto pokud se ms nerozjede udělej další test pokud ano mas jasno 😊 neřekneme ti jestli jsi nebo nejsi těhotná 😊 ono to vyjde uvidíš že Jo a věř mi ze v tu chvíli to nebudeš absolutně čekat

dolvini
autor
19. srp 2021

@teress1215 právě že už teď, to bylo tak trochu nečekané...už jsme začali být natěšení a asi jsem si to tak trochu vsugerovala, že to tak bude 🤷‍♀️ mockrát děkuji za odpovědi 🙂

izzylka
19. srp 2021

@dolvini a z čeho jste byli natěšení,když test byl negativní? To zpoždění prostě mohlo být z čehokoliv, ale negativní test je jasný, ne? Já nechci být hnusná,ale být natěšená ze zpoždění s neg.testem je divný ... kdyby tam byla alespoň slabá čárka, tak neřeknu, ale takhle ...🙈

dolvini
autor
19. srp 2021

@izzylka tak myslím si, že je normální že vyjde test kolikrát negativní a po několika dnech pozitivní 🤷‍♀️ známá to takhle měla, 3 testy negativní a po několika dnech další test pozitivní a teď má miminko...myslím, že nic není nemožné, že je to asi jen otázka času, nemusí se to ukázat přeci hned...

teress1215
19. srp 2021

@izzylka Myslím že bude asi nejlepší nechat paní/slečnu v tom, že je nejspíš těhotná než se ji snažit vysvětlit že je to mene pravděpodobné 😊 mohla mít ovu později, muže mít nidaci ale pokud se ms rozjede je nepravděpodobné ze by byla těhotná. Ani já nechci byt zla, znám tohle ze své zkušenosti ale proste takhle to je a nic a nikdo s tím nic neudělá.

izzylka
19. srp 2021

🙈

dolvini
autor
19. srp 2021

@teress1215 neprosazuji si to, že jsem určitě těhotná. Jen říkám, že to beru i podle zkušeností od svých známých, proto to asi zatím nemůžu úplně vyloučit, ale ani potvrdit, jen jsem chtěla názory dalších lidí 🙂 a jak jsem už před pár komentáři psala, že uvidíme, buď a nebo. Nikoho, ani sebe nepřesvědčuji, že jsem 🙂 jen se mi taková situace stala poprvé a jsem z toho trochu zmatená 🤷‍♀️

teress1215
19. srp 2021

@dolvini já to chápu, ale nikdo ti na 100% nerekne ze můžeš byt těhotná a pokud krvacis je to nepravděpodobné 😊 nemáš jistotu ze to budeš mít stejně ale přeju ti aby ano 😊
Na začátku ses bala že mas mimoděložní a teď ai vlastně ses na 50% jistá ze jsi těhotná a na 50% že ne 🤷🏼‍♀️ Jsem z toho zmatená.

littlebee124
20. srp 2021

@dolvini tři měsíce bez HA je krátká doba, telo ma nárok se s tím srovnat a i přes půl roku. Nemůžeš cekat, ze MS bude chodit jako hodinky. Bez antikoncepce ma telo nárok i jeden cyklus třeba úplně vynechat. To se stalo i me, po vysazeni přišel jeden po 33 dnech druhy po 30. Potom sem byla 60DC bez menstruace a tehotensky test negativní a potom teda sem po dvou měsících od poslední MS zjistila, ze sem těhotná. A to sem se nechala v praci i nabrat na hcg též s negativním výsledkem a po 14 dnech pozitivní. Mezi tím žádné spineni absolutně nic, jen proste telo jeden cyklus vynechalo. Takže pokud spinis, myslim ze se jedna o MS. Můj první cyklus po HA vypadal tak, ze sem asi tyden spinila, tak sem si koupila Gynex a po třech dnech kapani se MS plne rozjela. Myslim ze to je i tvůj případ.

nikjean
25. srp 2021

Pokud sis dělala test po 5 dnech zpoždění a test byl negativní, ke všemu ještě špiníš, tak těhotná nejsi. Jasně, mohla si mít ovulaci později, ale vidím to spíš na rozházené hormony po HA. Mě trvalo rok, než se tělo zase dalo dohromady a ani dnes to není perfektní.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru