Potřebuji poradit...opožděná ms, slabé krvácení, test negativní, atd. Zkušenosti?

natalie0902
14. dub 2021

Dobrý den,jsem tady nová,ale chci se vám s něčím svěřit.
Menstruaci jsem měla vždy pravidelnou,před dvěma lety jsem vysadila antikoncepci,ale od té doby žádné problémy a menstruace pravidelná.(S přítelem máme nechráněný sex)
Tento měsíc jsem měla zpoždění 13 dní .
10.den jsem si dělala test z ranní moči a byl tam tzn.”duch”(přiložím sem foto)
Ale dnes 14 den vynechání jsem začala slabě krvácet,zda se mi že je to jen takové špinění,krev je hodně světla spíš dá se říct růžová,ihned mě napadlo udělat si test,ten byl negativní bez jakéhokoliv náznaku (ducha).
Mám bolesti v podbříšku,vůbec nechápu co se děje
Chtěla jsem volat doktorce,bohužel jsem se jí nedovolala
Nemáte některá z vás s tímto zkušenost?

codal
14. dub 2021

@natalie0902 může to být biochemické těhotenství, což je neprosperující těhotenství, kdy se sice vajíčko oplodní, ale krátce na to odejde s opožděnou menstruací. Většina žen ani nezjistí těhotenství, když netestují a bere se to jako zpožděná MS.

natalie0902
autor
14. dub 2021

@codal Děkuji za info 🙂
Takže,jestli chápu dobře k doktorovi nemusím a vše odejde s menstruaci

mamikry
14. dub 2021

@natalie0902 Taky myslím, že to může být biochemické těhotenství. Vajíčko se nechytlo a přišla menstruace. Po 10 dnech už by měla být čárka vidět pěkně. Pokud se menstruace normálně rozjede, asi bych to s doktorem neřešila. Kdyby šlo jen o slabé špinění a čárka třeba pořád trošku byla, raději na kontrolu, aby třeba nešlo o mimoděložní těhotenství.

klokanka31
14. dub 2021

@natalie0902 Nejspíš biochemické těhotenství, taky jsem ho měla 🙁

natalie0902
autor
14. dub 2021

@klokanka31 :( Myslíte že to může mít něco společného se štítnou žlázou beru euthxrox 50 už 5 let
V březnu jsem byla na kontrole a vše mám v pořádku :/

klokanka31
14. dub 2021

@natalie0902 Tak to nevím, ale biochemko má hromada holek 🙁 takže si myslím že to nemusí být tím...

pampeliska1313
14. dub 2021

@natalie0902 to spíše ne. Euthyrox beru taky a biochemkem jsem si neprošla. Naopak fungující štítná žláza je další plusovej bod, že se těhotenství udrží. Prostě se to takhle občas stane, člověka to zamrzí, ale příště se to určitě povede.🙂

natalie0902
autor
14. dub 2021

Děkuji všem za odpověď a rady 🙂
Pokud menstruace nezesílí udělám ráno ještě test a půjdu k doktorce :/
Hezký večer