Nesnesitelné bolesti ve 32.tt. Poradíte, prosím?

Zodpovězené
23. pro 2020

Dobrý den,

minulý týden jsem se v noci párkrát vzbudila s takovým pocitem, jak kdybych měla tlačit, ale nevěnovala jsem tomu nějak extra pozornost. Měla jsem celý týden řídkou stolici, která pořád přetrvává a na WC chodím tak cca 5x denně. Od pátku mám bolesti spíše v podbřišku. Většinou jsou ty bolesti, když chodím i úplně pomaličku, ohnu se pro něco, když se chci zvednout nebo když dlouho sedím. A objevuje se i občasná bolest v kříži. V sobotu jsem byla v nemocnici a tam mi řekli, že je prý všechno v pohodě a zvýšili mi dávku magnézia, ale i tak to nepomáhá. Jen když si lehnu, tak je to celkem v pohodě a zabolí to jen málokdy. Jsem z toho celá nesvá. Mám za sebou už jeden porod, který proběhl v únoru 2020 a v předchozím těhotenství bylo všechno v pořádku, takové bolesti jsem při malém neměla.

Děkuji

Dobrý den,

co se týče bolesti kříží a kostrče doporučila bych Vám návštěvu fyzioterapeuta, zda se nejedná o blokádu či jiný dyskomfort spojený s těhotenstvím. Řídká stolice může být spojená s nějakou dietní chybou či potravinou, která Vám v těhotenství nemusí sedět. Zvažte složení svého jídelníčku, je vhodné do něj přidat potraviny bohaté na vlákninu.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová