Doplnění informací. Nízké AMH a IVF. Jaký máte názor Vy na naši situaci?

Zodpovězené
6. bře 2024

Dobrý den,

pro doplnění (nenašla jsem možnost odpovědět na již zodpovězenou otázku), viz https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/poradna...

Je mi 37, stimulovali jsme 3x Gonalem, jednou Meriofertem, stimulace byla 10-12 dní. První cyklus jsme měli, když mi bylo 35, poslední letos.

Teď přemýšlím, že bychom zkusili nativní cykly, nebo mini IVF, případně změna kliniky, jestliže by někdo byl ochotný zkusit něco jinak.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

a díky za informace. Podle mne jste mladá a situace není úplně špatná. Ano, na zvážení je jiný typ stimulace.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz