Ivf. Je nějaká šance na úspěch?

Zodpovězené
11. bře 2020

Dobrý večer,

první ivf bohužel vypadá, že nedopadlo dobře a mám jen dotaz.

Mám vůbec šanci, když mám nízké AMH, jen 0,08 a při stimulaci jsem měla jen dva folikuly a tím jedno embryo?

27.2. 2020 proběhl ET. Dnes jsem 11. den po ET, ale bohužel to nedopadlo dobře, začala jsem špinit, a pak už se to zhoršilo. Zajímá mě, jestli mám nějakou šanci. Přítel má spermiogram výborný, ale u mne je to špatné. Je mi 36 let.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

Vaše ovariální rezerva je nízká - to ale víte. Šance tedy není vysoká, ale určitě je.
Bojujete!

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz