Otěhotnění jen s dárkyní. Mám šanci?

dennimarus83
25. čer 2021

Dobryden je mi 38 mám velmi nízké Amh jen 0,08 FSH je 14 mám šanci jen s darkyni otěhotnět 2 ivf mi nevyšlo co dal

rozitta
28. čer 2021

@dennimarus83 Ahojky, Mudr. mi řekl že s vajíčkem dárkyně(25let) se moje šance na oplodnění zvyšuje 55x oproti vlastnímu vajíčku🙈 FSH mám 22, AMH teď nevím.. za měsíc mám 39. teď mám zrovna za sebou test po oplodnění s darovaným vajíčkem a negativní. Tak ani toto není taková jistota jak jsem doufala 😞

dennimarus83
autor
28. čer 2021

@rozitta to věřím ale jiná možnost otěhotnět není než dárkyně nevím

pavlusak
28. čer 2021

@dennimarus83 nehazela bych flintu do zita, ja jsem typicky exemplar, taky mi tvrdili ze jedine s darovanym vajickem( rodila jsem tyden pred 42 narozeninami)to jsme odmitli, dite jsem chtela jenom geneticky svoje, pustila jsem to z hlavy, mimco proste nebude, koupili jsme si stene a za 2 mesice jsem byla prirozene tehotna, drzim palce at to vyjde, ja cvicila mojzisovou a na kvalitu vajicek brala Fertipronu ( nevim jestli neco z toho zabralo nebo to byla jen psychika)

rozitta
28. čer 2021

@pavlusak blahopřeju k dcerce-je to zázrak🙂 mrkla jsem na tvůj profil a vidím, že máš ještě starší dceru. Tak to pro tebe bylo asi jednoduší "pustit to miminko z hlavy" zakladatelka bojuje o svoje první dítě v pokročilém věku a s nic moc rozdanými kartami, tak věřím že je z toho ve stresu a miminko z hlavy jen tak nepustí 😞 teda ale měla by se v Česku udělat nějaká osvěta a hlavně podpora mladých rodin - příliš mnoho lidí začíná řešit 1. dítě po 30 - 35 a pak je z toho jen smutek, když se nedaří.

rozitta
28. čer 2021

@dennimarus83 však běž do dárkyně, taky jsem šla 😉 dítě bude z půlky tvého partnera a tvoje lůno v něm zanechá také nějaký otisk. A těch 9 měsíců 2 v 1 , po porodu už si na dárkyni ani nevzpomeneš, bude to VAŠE miminko☺️

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru