Minimální stimulace. Může mi pomoci?

dennimarus83
2. črc 2021

Zdravím chci se poradit muže mi pomoci minimalka ? Je mi 38 snížena ovarialni rezerva 0,08 fsh 14 je nějaká šance nebo ne

europa00
2. črc 2021

@dennimarus83 promín proč se tady ptáš dokola na to samé? proč to neřešís s lékařem...minimálka ti určitě nepomůže...už jsem ti odpovídala, že bude vůbec problém tě nastimulovat velkýma dávkama hormonu, že spíše darované vajíčko.

dennimarus83
autor
2. črc 2021

@europa00 ok tak se ptát nebudu tohle není dokola ptám se na minimalku jiné dávky stimulace nepomůžu snažím se hledat východisko než půjdu do DV tak už se ptát nebudu jen jsem chtěla slyšet i názor kdo stim má zkušenost já vím že doktoři to vědí lépe

europa00
2. črc 2021

@dennimarus83 no spíše nechápu proč myslíž ze kdyz ti nepomuže silna stimulace proc mysliš že slaba by měla nějaký učinek?? to nedáva smysl, slabá stimulace se dáva v podstatě zdravým ženám, u kterých se nechce odebírat třeba 10 nebo 20 vajíček. ve tvém případě kdy jsi v podstatě v hormonálním přechodu skoro, je to opravdu o zkoušce jak tělo zareaguje na vyšší dávku hormonů, třeba se podaří, ale to musíš řešit s IVF centrem. jestli pi těchto hodnotách budou zkoušet stimulaci, pravda že za zkoušku max zaplatíš ale ještě ti to hradí pojištovna část těch hormonu.pak budete chytřejší až to odzkoušíte

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru