Kdy nejdříve IUI po potratu v 17.tt? A je možné IUI během kojení?

Zodpovězené
16. pro 2021

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat... Kdy je možné nejdříve absolvovat IUI po vyvolaném potratu v 17. tt (z důvodu VVV, jinak máme 2 zcela zdravé děti) s následnou revizí?

V informovaném souhlasu bylo napsáno nejméně 3 měsíce neotěhotnět.

A ještě bych se chtěla zeptat, zda je vůbec možné podstoupit IUI, když ještě kojím syna (necelé 2 roky). Tento mladší syn je právě z IUI, teď těhotenství se špatným koncem. Bylo počato přirozeně.

Děkuji a přeji hezký den.

Dobrý den,

ano, 3 měsíce jsou ok a kojení snižuje úspěšnost IUI.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz