Nedozrálá vajíčka. Pomohl by dlouhý protokol? Co byste doporučil na kvalitu vajíček?

Zodpovězené
29. čer 2020

Dobrý den,

stimulace 12. dc, folikuly 18 mm a 20 mm, jak jste již psal, stimulace byla načasovaná správně, mé amh 0,93.

Myslíte, že by pomohl dlouhý protokol?

A musí být pauza 3 měsíce na další cyklus ivf?

Co byste doporučil na kvalitu vajíček?

Nyní jsem užívala Nosifol, který teda nepomohl... Jakou byste doporučil metodu?

Máme v plánu icsi - spermiogram máme na jedničku, jen není kvalita vajíček, teď snad budem řešit i genetiku.

Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

to já nevím, jaký protokol by byl nejlepší - vůbec Vás neznám. Pauza potřeba není a kvalitu vajíček nelze ovlivnit žádnými léky nebo potravinovými doplňky.
Držím palce.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz