Nízká sliznice po Clostilbegytu. Nemohl ji dlouhodobě "narušit"?

Zodpovězené
18. zář 2020

Dobrý den,

mám prosím dotaz...Z důvodu partnerovi asthenozoospermie zkoušíme iui. Já vše v pořádku. V přirozeném cyklu mám vždy jeden krásný folikul a ukázkovou sliznici (dle slov MUDr., čísla neznám). Nyní je za námi další neúspěch, cyklus byl poprvé s Clostilbegytem. Folikuly byly tři, ale nižší sliznice. Nyní budeme zkoušet zase nativ, poslední. Mám ale obavu, zda bude sliznice v pořádku.

Nemohl ji Clostilbegyt ,, narušit" dlouhodobě?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

sliznici si dlouhodobě určitě nenarušíte - osobně bych ale Clostilbegyt neužíval - není k tomu důvod.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz