Měly jste vždy při ovulaci (Clostilbegyt) plodný hlen?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli jste měli vždy při ovulaci bílkovitý plodný hlen? O miminko se snažíme už dlouho a jednou o něj už i přišli. Byli jsme 3x na IUI a vždy jsem brala Clostilbegyt bez kterého neovuluji, ovulace byla vždy stejný den cyklu a vždy doktor v CAR říkal, že byl správnej hlen, dobrá průchodnost. Teď mám na 3 cykly Clostilbegyt na doma, bez ultrazvuků a bez IUI, dnes by měl být den ovulace a ani včera ani dnes žádný hlen. Je trošku "mokro" ale bílkovitý hlen to není v žádném případě. Tak mám strach jestli ovulace vůbec je? =-) Clostilbegyt jsem brala stejně jako při IUI.
lucie_kol
2. pro 2010
Ano je to ovulace, nekdy hlen mas a nekdy je uvnitr.
len
2. pro 2010
Ne, hlen téměř nemívám. Přesto když jsem byla párkrát před ovulací na vyšetření, dr. se radovala, jaký krásný hlen uvnitř mám. Takže to, že ho nevnímám na povrchu, rozhodně neznamená, že není přesně tam, kde má být - uvnitř děložního čípku 😉

Neberu Clostil, ale Tamoxifen (to je prakticky to samé) a taky mě sledovali tři cykly a teď už ne - když jsem 3x za sebou výborně zareagovala, nemá smysl lítat k doktorovi každý měsíc.

Jinak je ovulaci možno ověřit měřením BT - změřit pár dní před a pár po (je-li dobré časování, stačí jen třeba pět za sebou jdoucích dní), pokud dojde k vzestupu a teploty se drží, můžeš být v klidu.

Začni psát odpověď...

Odešli