Vodnatý hlen týden po ovulaci. Čím by to mohlo být?

kapecko22
11. srp 2021

Dobry den. Cca. tyden po ovulaci se mi dostavil vodnaty ciry hlen (bez zapachu, zadny problem nepocituji). Vzdy mivam jen husty kremovy, bily az zakaleny, po ovulaci az do dalsiho cyklu. MS ocekavam za 2 dny. Nevite, cim by to mohlo byt? Jestli jste se s tim nektera setkaly? Snazime se o mimi, tak nechci pripadne neco podcenit. Dekuji...

aselluska
11. srp 2021

@kapecko22 určitě nebudu jediná, kdo by se zeptal, ale jak víš, že máš po ovulaci?

kapecko22
autor
11. srp 2021

@aselluska sleduju se STM uz rok. Takze vim, ze ovulace probehla a vim i den, dle bolesti, hlenu atd...

ellissskaa
11. srp 2021

Podezřele hodně vodový výtok jsem měla pár dní, než jsem zjistila těhu. Hned jsem věděla, ze je něco jinak a ono opravdu. Takže 🍀🙂

kapecko22
autor
11. srp 2021

@ellissskaa ja se s tim prave tento cyklus setkala poprve. A jsem z toho nervozni 😀Po ovulaci byl klasicky kremovy, bily... A pak po tydnu zacal ridnout... A ted je fakt vodnaty... Ale snazime se uz od listopadu. Tak se radeji na to nebudu upinat 😀 MS za 2 dny (lutealku mivam 15 dni posledni asi 4 cykly)...

ellissskaa
11. srp 2021

@kapecko22 to už bych asi zítra běžela pro test 😬 jsem těhu potřetí a slabounkou čárku mi to vždy ukázalo třeba i 3 dny před termínem.

kapecko22
autor
11. srp 2021

@ellissskaa ja si rekla ze dokud nebude lutealka alespon 18 dni. Tak testovat nebudu. Uz jsem takhle testovala treba 15.DPO a jen zklamani... Takze tomu dam cas do pondeli...

madbetka
11. srp 2021

Nechci ti dávat plané naděje, ale já jsem těhotenství poznala právě podle toho, že jsem měla po ovulaci úplně jiný hlen, než jsem byla zvyklá.
Tak držím palce 🙂

kapecko22
autor
11. srp 2021

@madbetka ano. Taky si nechci delat plane nadeje 😊 proto se mi ted nechce testovat... Kdyz jeste nemam ani zpozdeni

madbetka
11. srp 2021

@kapecko22 Tomu rozumím 🙂
Já jsem tehdy testovala hned první den zpoždění, ale to už mě šíleně bolela prsa, hlen se pořád neměnil a já jsem si ten test dělala vlastně jen jako ujištění, věděla jsem, že bude pozitivní.
Tak ať to u tebe dopadne stejně 🙂

petradt1986
11. srp 2021

Mam to takhle obcas, treba ob dva tri cykly. Uplne jiny hlen, třeba i tyden pred ovulaci(bilkovy, ukázkový) a ovulace az tyden na to. Nebo vodnaty tyden po ovulaci. Bily jsem nikdy po ovulaci nemela, nyni ano a nic.
Mozne je asi cokoliv. Fakt je treba pochopit, ze vse nové nemusi znamenat tehotenstvi. (Mne to trvalo x mesixu nez jsem to pochopila a prestala se sledovat). Ale ty jedes STM tak ze sledujes.. Tak te chápu. Drzim palce aby z toho byly dve //🍀

kapecko22
autor
11. srp 2021

@petradt1986 dekuji. Je mi jasne, ze z toho nic byt nemusi. Proto jsem k tomu takova skepticka a zdrzenliva. Zadne priznaky nemam. Takze s tim samozrejme spise nepocitam... Jen jsem si rikala, zda je to bezne, mit vodnaty hlen po ovulaci. Abych neco nepodcenila... 😊

kapecko22
autor
11. srp 2021

@madbetka ja zadne priznaky prave nemam, takze s tim spis nepocitam. Ale dekuji 😊

kapecko22
autor
13. srp 2021

Tak to vypada, ze zacinam spinit...takze zase nic 😊...

petradt1986
13. srp 2021

@kapecko22 to je mi lito. Treba se spineni nerozjede a bude to jen zahnizdeni vajicka🍀

kapecko22
autor
13. srp 2021

@petradt1986 Bohuzel bych rekla, ze 16.DPO je na uhnizdeni uz moc pozde... Nevadi, jednou to snad vyjde

ellissskaa
13. srp 2021

@kapecko22 pokud se snažíte už dýl, nezkoušelas i nějaké bylinky? Já osobně mám dobrou zkušenost s drmkem (v kapslích). Je tu k němu někde i celá diskuze. V podstatě je to přírodní alternativa léků, co na podporu otěhotnění často předepisují doktoři. Tak třeba mrkni, jestli by něco takového nestálo za vyzkoušení 🙂

kapecko22
autor
13. srp 2021

@ellissskaa zkousela jsem caje (Mojzisova, Radnicka). Zkousela jsem jerab ptaci... Rok uz beru kyselinu listovou

kapecko22
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kapecko22
autor
13. srp 2021

Myslite treba tento???
https://www.drmax.cz/drmek-forte-s-vitaminem-e-...
A mohu jej zacit brat treba az 6.den cyklu? Maji ho jen na eshopu, tak nez dojde...

ellissskaa
13. srp 2021

@kapecko22 přesně tento mám doma, brala jsem 2 denně, ráno a večer. Myslím, že tam není nutné brát od začátku cyklu nebo dělat nějaké dané přestávky v užívání (případně si k tomu dohledej nějaké další diskuze). Jen jsem si pak nebyla jistá, jestli ho můžu brát i při otěhotnění (ale bála jsem se vysadit, abych pak tím ty hormonální hladiny nějak neovlivnila) to pak kdyžtak radši konzultuj s dr, můj mi za to pak místo toho hned nasadil pro jistotu na měsíc umělý progesteron.

kapecko22
autor
13. srp 2021

@ellissskaa dekuji. Objednala jsem. V utery by mel dorazit. Kazdopadne MS se zatim nerozjela. A po spineni z rana taky ani pamatka... Tak cekam, kdy to prijde...

petradt1986
13. srp 2021

@kapecko22 to by mohlo vyjit.. Kdyz je jen spineni.. Drzim palce
Mne se s drmkem take zadarilo. Nedopadlo to sice, ale zadarilo🍀

kapecko22
autor
13. srp 2021

@petradt1986 no, myslela jsem si, ze slo o spineni. Sla jsem vcera spat s menstruacnim kaliskem, protoze jsem to dneska mela dostat. Delam to tak vzdycky, aby se v noci nestala nejaka "nehoda". Rano jsem to samozrejme sla zkontrolovat. A bylo tam uplne malinko, spis jakoby tekute a svetle hnede... tak jsem to samozrejme brala jako spineni. Kalisek jsem vytahla, dala intimku, at to muzu pres den sledovat, co a jak...no a od te doby nic...ani naznak. BT dnes klesla, ale stejnou teplotu jsem mela i v nedeli a pondeli. Pak BT zase na 3 dny vylezla nahoru o cca 0.2 stupne. Tak uvidim, jaka bude teplota zitra... Moc me mrzi, ze to nedopadlo...

ellissskaa
13. srp 2021

@kapecko22 těžko říct no, já teda mívám takovéhle špinění před MS úplně běžně třeba 2-3 dny. Ale pokud by zítra ráno furt nic, tak můžeš testnout, pokud by to tam bylo, tak už aspoň slabá čárka bude a nebudeš muset spekulovat 😀

kapecko22
autor
13. srp 2021

@ellissskaa jo. Ja teda pocitam, ze se MS do zitrka rozjede. S tehotenstvim nepocitam... I kdyz bych moc chtela. Tak citim, ze to tam neni...

kapecko22
autor
14. srp 2021

Tak teplota klesla na "bod mrazu" a MS dorazila o 1 den pozdeji. Moc dekuji za doporuceni na Drmek, vyzkousim a treba se zadari... 😊