Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  lucie_kol
  17. lis 2019    Čtené 345x

  Velké testování Somat gold

  Před týdnem dorazil balík, který naši čtyřčlennou rodinu zapojil do testování výrobků somat. Naprosto nadupaná výbava 😱 ta mě až zaskočila. Tolik výrobku jsem fakt nečekala a o to víc jsem se na testování těšila.

  Somat hygienic cleanliness intensive
  Čistič jsem vyzkoušela jako první. Vyzkozkoušela jsem už hodně čističů a Somat mě mile překvapil. Myčka byla krásně čistá a lesklá. Jsem zvyklá ji čistit pravidelně každý měsíc. A tak lesklou a čistou sem ji ještě neměla. Takže jedině doporučuji a dávám palec

  Somat Rinsev - extradry effect
  Druhý výrobek jsem použila hned leštidlo. Sůl i leštidlo jsem vždy a pravidelně používala a pravidelně doplňuji. Většinou jsem po umytí vytáhla sklenice, kde byly kapky a  příbory měly skvrny. Takže jsem ještě leštila utěrkou, což mě dost štvalo. První jsem to vyzkoušela s kombinací Tablety somat hold 12 action a byla jsem opravdu mile překvapena. Sklenice a příbory bez kapek. Další můj plusový bod a palec 👍.

  Somat gold 12 action - tablety
  Na tablety jsem zvyklá, nikdy jsem nic jiného nepoužívala. Somat tablety mají hned 3 velké výhody, nejsou každá zabalená v obalu a nemusím při rozbalování je honit po kuchyňi. Potom, co mě už kvůli malému pomocníkovi nadchlo, že jsou v takovém rozpustného obalu, tak ho nemusím tolik hlídat a hned hnát do koupelny. A ta třetí výhoda rozpustí se celá 😱👍

  Somat gold gel 

  Trochu mě trvalo najít grif na to dávkování. Naštěstí myčka je vybavena měřítkem, takže vím, kolik tam naliji. Vyzkoušela jsem to s i bez čističe, který se dává na dno myčky. Rychle a pohodlné čištění během mycího cyklu. Pro rodinu, u které ta myčka jede furt, je o super. Gel nádherně voní po citrusech. Tu vůni citrusů po otevření jsem si zamilovala. Co víc si přát, čisté a voňavé nádobí 😍.  Nakonec jsem si tak zvykla, že gel dávám furt. Takže zase palec hore👍 

  Nevím jak ostatní, ale já nádobí zásadně neoplachuji, naskládám, zapnu a hotovo. Somat mě moc mile překvapil, protože si poradil úplně v pohodě, když bylo něco zaschlé a přichycené. Gel mě překvapil tak, že jsem ho doporučila kamaradce, která si ho taky koupila a chválí si ho. Jsem moc ráda, že jsem měla to štěstí a mohla vyzkoušet výrobky somat. Určitě u nich zůstanu a ráda doporučím dál. Za nás palec 👍 a velké díky, že vyjedeme ze svých starých kolejí. Foteček máme opravdu hodně, tak se mrkněte 😊

  lucie_kol
  Zpráva byla změněna    7. lis 2019    

  #konik_testuje
  #test_somat

  A může začít testování. Balíček dorazil dnes, nečekala jsem takovou nálož 👍. Balík obsahuje Tablety somat gold, čistič myčky, lemon & orange vůně do myčky, čistící tablety během mycího cyklu, gel somat gold a leštidlo somat. Už se nemůžu dočkat, až to vyzkoušíme.

  lucie_kol
  12. pro 2016    Čtené 31x

  Naše testování značky A-DERMA EXOMEGA 2v1 vlásky a tělo

  Jsem maminka Dominika, který má 3 roky. Od narození bojujeme s velmi suchou pokožkou, se sklony k atopickému exzému. Nejhorší je obličej, nožičky a ruce. Příchod zimního období nám to hodně zhoršuje. Proto jsem velice ráda za možnost testovaní tohoto výrobku.

  Problém s kůží řešíme od narození. V létě nám pomáhá sluníčko a mořská voda. Neustále zkoušíme něco nového, bohužel je to vždy jen krátkodobé zlepšení a zase zkoušíme něco nového.

  Balíček dorazil velmi rychle. Hned jsme Exomega gel 2v1 vyzkoušeli. Už po prvním koupeli bylo tělíčko vláčné, jemné a hebké. Na tělíčku gel zanechá ochranny film. Má krásnou vůni a zustanou po něm jemné vlásky. Za nás veliká spokojenost.

  Důkaz misto slibů nafoceno před a po 10 dnech používaní A-DERMA gelu 2v1. S výsledkem jsem moc spokojená, červená místa jsou pryč a suchá pokožka na ústupu. Celých 10 dní jsem syna koupala pouze v gelu A-DERMA a ani ničím nemazala. 

  Plusy: 

  + krásná, příjemná vůně

  + zanechává film na pokožce a není není potřeba ani promazávat.

  + nešťípe v očích

  Mínusy: 

  - obsahuje palmový olej 

  - vyší pořizovací cena