Otěhotnění s vyšším AMH a horším spermiogramem. Mohlo by se zadařit?

Zodpovězené
18. kvě 2024

Dobrý den,

prosím Vás, myslíte, že je nějaká šance, když jsem od 2.-7.DC brala Clostilbegyt 2x1 a 12. DC jsem byla na utz a byl tam folikul 26 mm?

Paní doktorka mi chtěla píchnout hned Ovitrelle, ale mě by nevyšlo načasování s přítelem. Tak mi řekla, ať si ho dám ten den v 21 h večer a že se máme snažit za 36 h v sobotu v 9 h ráno, tj. 14. DC, a pak i v neděli pojistit. S přítelem bylo tulení pouze tu sobotu ráno, jinak jsme spolu nebyli, je hodně pryč.

Myslíte, že by se mohlo zadařit, když byl jen jeden styk 14. DC a předtím středa 11. DC?

On má i malý objem ejakulátu(0,5 ml)a méně spermiím, ale rychlé je má dle spermiogramu. Snažíme se přes rok, ale s tím, že se vídáme jen o víkendu. Navíc jsem si nechala změřit AMH a vyšel mi 5.5. Hormony mám jinak v pořádku.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

myslím, že šance je slušná - trochu postrádám informaci o Vašem věku

Držím palce.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz