Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Ovitrelle - neproběhlá ovulace?

lilian2111
11. črc 2019

Ahoj, minuly čtvrtek jsem měla na utz folikul 15mm, o víkendu měla píchnout ovitrelle - píchla, v pondělí na utz tekutina - zřejmě po prasklým folikulu, folikul nikde.. sliznice ukázková vše ok.
Jenže bt.... vkládám. Je možné ze po ovitrelle ovulace proste nemusí proběhnout?

katule1990
11. črc 2019

A proč by ovulace neměla proběhnout, vždyť je i vyznačená v grafu, že proběhla v neděli. Myslím, že by to i mohlo sedět - ve čtvrtek folikul 15 mm, v sobotu Ovitrelle, v neděli ovulace, v pondělí dle utz po ovulaci. Zdá se mi, že tomu přesně odpovídá i graf BT. Držím palce 🙂.

utrikocku
11. črc 2019

Po Ovitrelle by neměla ovulace přijít dřív jak po 36 hodinách. Takže neděle to být nemohla. Čistě z principu to vychází na pondeli. Záleží v kolik sis ji taky pichla. Nevím proč graf nesedí.

lilian2111
autor
11. črc 2019

@katule1990 no mě se jen zdá nízká ta bt :/ ale tak snad se zvýší postupně. Děkuji 🌷

@utrikocku píchala jsem v poledne, tak doufám no, jinak kdyby folikul sice praskl nebo se vstrebal, tak je graf pak anovulační?

utrikocku
11. črc 2019

@lilian2111 to bohužel nevím, jestli se teplota zvýši např. U prázdného folikulu. Teplotu jsem si nikdy nemerila. Ale časování s Ovitrelle jsem zažila mnohokrát

lilian2111
autor
11. črc 2019

@utrikocku a stalo se ti někdy že po ovitrell nepraskl? Podle mě když je prázdný tak normálně ovu proběhne protože praskne 🤔

utrikocku
11. črc 2019

@lilian2111 podle Dr. vždy po Ovitrelle praskne a ovu proběhne. Někdy se může stát, že je folikul prázdný a nenese vajíčko (to nikdo neví) nebo je nezrale - ale tomu by nemělo dochazet pri dobrém načasování. Já bych se tou teplotou nestresovala.

iwet91
12. črc 2019

@lilian2111 Já ovitrell měla taky a u mě ovulace po něm neproběhla :-/

lilian2111
autor
12. črc 2019

@iwet91 a stalo se ti to jednou a pak dobrý a nebo jsi zkusila jen jednou?

hermij
12. črc 2019

A proč si pícháš Ovitrelle, když Ti folikuly rostou? Stačilo by počkat pár dní, folikul by dozrál a měla bys ukázkovou přirozenou ovulaci bez umělé stimulace :-/ Procházíš IVF?

lilian2111
autor
12. črc 2019

@hermij Nene, trpím ale na cysty a vždy po něm proběhla, tak to měla být taková jistota 🙄

iwet91
13. črc 2019

@lilian2111 jednou, měla sem ho jen jednou prave

hermij
13. črc 2019

@lilian2111 Připadá mi to zbytečné, protože to jsou umělé hormony vpravované do těla, hrozí nepříjemný hyperstimulační sydrom a hlavně folikuly nemusí být dostatečně zralé, tudíž i uvolněné vajíčko nemusí být dostatečně kvalitní + nemusí být ještě dostatečně narostlá výstelka dělohy (peřinka pro budoucí miminko) a početí se prostě dařit nebude :(. Nevím, jak máš zjištěné cysty a jak je to vážné, ale dají se řešit ;), zkus hledat léčbu přirozenou cestou 🙂 Pokud u Tebe zrají folikuly a snažíte se přirozeně, tak mi přijde umělé spouštění zbytečné... toť vše. Ovulace dle záznamu proběhla.

Sem začni psát odpověď...

Odešli