Pcos a ovulace. Jak zjistím, kdy mám ovulaci, když mám neustále pozitivní ovulační test?

Zodpovězené
9. pro 2022

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat....Mám Pcos a vysoké AMH. Před nějakým časem jsem Vám posílala svůj hormonální profil. Brala jsem dva cykly Clostilbegyt, první cyklus zřejmě biochemické těhotenství, druhý cyklus nic.

Poté mi pan doktor řekl 2 měsíce pauza s Clostilbegytem, jenže já už neměla chuť dal něco zkoušet, když jsem nevěděla, na čem jsem. Pan Dr. mi nedělal žádné utz, aby zjistil, zda ovuluji. Chtěla jsem zkusit, zda aspoň MS se mi srovná, avšak marně - má poslední MS byla 12.7. Po posledním cyklu Clostilbegytu přišla tak, jak měla, od té doby nic.

Chtěla bych se zeptat, než vše začnu od znova, jak zjistím, kdy mám ovulaci, když mám neustále pozitivní ovulační test?

I když ovulaci nemám, utz mi pan Dr. 100% dělat nebude.

Jak mám tedy zjistit na čem jsem, až začnu opět brát Clostilbegyt?

Děkuji

Dobrý den,

Jednoznačně doporučuji ultrazvuk.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz