PCOS. Je v mém případě možná ovulace?

Zodpovězené
4. zář 2023

Dobrý den, pane doktore,

před zhruba 2 měsíci jsem Vám posílala hormonální profil a otázku, zda vůbec mohu otěhotnět. Psal jste mi, že ano, a i normálně, pokud mám cyklus, ale moc tomu nerozumím, když AMH mám 20,20.

To přeci prakticky není možná ovulace, nebo se pletu?

Menstruaci mám okolo 30.- 40. den cyklu. Beru cca 5 měsíců Nosifol 2 sáčky denně.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

nevím, kde jste informaci o výšce AMH a ovulaci získala - já takovou informaci nemám, ale ovulace se dá prokázat ultrazvukem - tak doporučuji zajít ke gynekologovi.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz