Graf bazální teploty a syndrom polycystických ovárií. Proběhla ovulace?

romca24
16. čer 2020

Dobrý den poslední skoro rok mám nepravidelnou menstruaci po 35-47 dnech dříve menstruace pravidelná po 28-30 dnech. Menstruace první den vždy silně bolestivá. S přítelem se snažíme skoro rok o miminko zatím neúspěšně. Antikoncepci neberu zhruba 5 let. Pan gynekolog mi zjistil před 2 měsíci syndrom polycystických ovarii a řekl mi že ovulaci nejspíš nemám když mám tak dlouhy cyklus. A doporučil mi doplněk stravy fertiprona beru ho druhý měsíc vždy 2 sáčky denně. A tento měsíc jsem začala s měřením bazální teploty v příloze zasílám graf. Moje otázka je možné že opravdu proběhla ovulace 8.6?a co by jste mi ještě poradil/a na tento syndrom? Dekuji

tez83
16. čer 2020

@romca24 tílka bych spíš ovulku 10.6.Take beru Fertipronu. 😉A také mám polycysticke vaječníky.

klokanka31
16. čer 2020

@romca24 To že je dlouhý cyklus nemusí znamenat že není ovulace. Já neměla ms půl roku a během toho jsem dvakrát otěhotněla 😄 ale je divný že mi ještě nikdo nevysvětlil jak je to možné...

levandulka_fialova
16. čer 2020

@romca24 Taky bych řekla až 10.6.

lenickamimi
17. čer 2020

@romca24 ano opravdu to vypadá na toho 10.6 👍

lenickamimi
17. čer 2020

Co byste řekli o mém grafu, mohla být ovulace už toho 14.6 nebo až 15.6, co myslíte děvčata 🤷‍♀️

lenickamimi
17. čer 2020

@klokanka31 možná asi proto že ovulace může být i bez MS, jsem toho důkazem 😏 dva měsíce jsem MS nedostala a přesto ovulace proběhla, sice o týden později ale byla, zjistila jsem ji z pozitivního testu a potvrdila to i bazální teplota, takže ano je to určitě možné 😂

levandulka_fialova
17. čer 2020

@lenickamimi Myslím, že 14.6.

lenickamimi
17. čer 2020

@levandulka_fialova děkuji pěkně za odpověď, chtěla jsem se ujistit, akorát jsem si nebyla jistá jestli 14 nebo 15.6, bazální teplota se zvedla až v pondělí ráno a v úterý na ultrazvuku doktor potvrdil že už ovulace proběhla asi v noci, protože už v pondělí byl slabší test 😏