Uhnízdění vajíčka. Může to být tím?

Zodpovězené
6. kvě 2021

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat. Minulou středu proběhl embryotransfer 5denního embrya, což znamená, že dnes jsem 8. den.

Má otázka zní: Včera jsem měla narůžovělý toaleťák a dnes jsem měla zašpiněné kalhotky. Může to znamenat, že se embryo zavrtává, nebo už by mělo být zavrtané a tohle předpovídá nástup menstruace?

Beru Duphaston + Anopyrin + Superfolin + Euthyrox.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

tak na to odpověď nemám. Více jak 30 % pacientek po IVF špiní a přitom jsou těhotné. Nezbývá než počkat do testu.

Moc držím palce.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz