• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Špiním od ovulace už 6 dní, je to normální?

4. září 2013 
Ahojky všem, chtěla bych se zeptat, zda se Vám to některé taky stalo? Měla jsem ovulaci, den před ní a v den Ovu jsme se snažili, následující den ráno jsem našla na kalhotkách trochu hnědého zašpinění.. jenže to pokračuje už 6. den a po sexu např. včera se to na 2 hodiny zhoršilo. Není to nic dramatického, ale je to poprvé, tak nevím co to může být? Všem děkuji za případné odpovědi.. S*
12. črc 2012 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj sambuca, já měla ovu cca kolem 15.7.(něděle) a cca od úterka jsem lehounce špinila asi 5 dní+pobolívání v podbřišku,které ustaly.Minulý týden se obšas přidalo pnutí v prsou a poslední 2-3 dny obsolutní změna chutí!!Jedla bych jen a jen maso(a to jsem veganka!!!!)...testík mám zatím negativní, ale ještě je brzy,navíc mám delší cykly v poslední době...takže zatím nevím co a jak, jen chci říci, že jsme na tom asi malinko podobně :wink:
30. črc 2012 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Asi mi tady nikdo už neřekne jak ony dvě dámy dopadly, že... mám stejný problém.
14. únor 2013 v 17:55  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahoj holky, jsem dnes 8 dní po ovulaci a špinila jsem před pěti dny (3DPO) a včera (7DPO). Je možné že by se mohlo zadařit? :unamused: Snažíme se o mimčo už rok a zatím jsem měla jednou zamlklé těhotenství.. :unamused: Nikdy jsem před MS nešpinila a cyklus mám zhruba 35-36 dnů.. kdy myslíte že můžu testovat?
4. zář 2013 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ten sedmý den už by mohlo být uhnizďování, ale ten třetí den? Testovala bych v den očekávané menstruace, už by měl být test jasný.Já jsem jednu dobu taky tak špinila, ale byla to nějaká porucha, samo se to zase upravilo.
4. zář 2013 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
mam stejnou zkusenost ze srpna,kdy jsem v polovine cyklu zacala spinit,trvalo to 6dni (zhorsovalo se to),boleni v podbrisku,pnuti v prsou, sla jsem k dr,zkontroloval me,udelal stery,testy a zjistili mi nejakou bakterii,kterou jsem musela prelecit lekama ( 2 zavadeci i 1 polykaci),zakazany sex atd.Nyni me ceka kontrola a zjisteni,zda je bakterie pryc,nebot mohla byt pry i pricinou tohoto spineni ci hormonalni porucha (tehotenstvi se nepotvrdilo).Kazdopadne uvidime jak tento mesic.
4. zář 2013 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek