Špinění na začátku těhotenství. Bylo vše ok?

betty29
28. srp 2021

Ahojky všem tehulkam co jsou na začátku těhotenství , potřebovala bych poradit , mám zjištěné těhotenství před 12 dny , u doktora jsem ještě nebyla kontrola až 8.9 . Chtěla jsem se zeptat zda některá z vás v začátcích spinila :( včera vecer a dneska ráno trocha ale teď klid, jsem už jednou po potratu a mám strach.. stalo se Vám už některé ze zaspinila a bylo vše OK ? Dekuji za odpověd😊

klokanka31
28. srp 2021

@betty29 Já když špinila tak to bylo mimoděložní 🙁

betty29
autor
28. srp 2021

@klokanka31 a nejaka bolest byla ? Mě praveze nic nebolí ani :(

vaculovav
28. srp 2021

Špinila/krvácela jsem skoro celý první trimestr. Pomáhal na to jenom Ascorutin 3x denně 2..

klokanka31
28. srp 2021

@betty29 Právě že mě nebolelo nic 🤔 ale zas moje příbuzná špinila a krvácela celé těhu, a narodilo se jí tuhle mimčo...

betty29
autor
28. srp 2021

@klokanka31 já pravé , minule těhotenství zacala špinit ale je pravda ze jsem spinila už v kuse druhy den revize a to byli uz opravdu proudy krve , ale teď jen opravdu lehce je to trosku jinaci ale pořad mám strach ze se to rozjede , nejhorší je to čekání do kontroli :( takze nevím jestli třeba jít do nemocnice pro jistotu

barmil
28. srp 2021

@betty29 spinila jsem do 16tt, jakmile jsem déle sedela, stala, sla.. Nespinila jsem jen vleze. A mam 14mes syna.

dzejnany
28. srp 2021

@betty29 ja na začátku spinila, u dr vse ok. Zřejmě z důvodu uhnízdeni. Klidový režim a brala jsem utrogestan na udržení.

betty29
autor
28. srp 2021

@dzejnany trosku jste mě uklidnili děvčata ☺️ Snad bude vše OK , ale znáte to strach je strach :( no s moji práci to asi moc v klidu nejde jen tahani věci a lítani do schodů a stres šílený

klokanka31
28. srp 2021

@betty29 No nemocnicí asi nic nezkazíš...

barbora1102
28. srp 2021

Já špinila v 6-7 tt a teťka jsem v 35 💪😊 držím palce 🍀

pajushka1
28. srp 2021

@betty29 zajela bych do nemocnice, mrknou na Vás a kdyztak predepisi utrogestan. Také jsem tam byla na začátku těhu se spinenim a bolestí podbřišku. Držím palce 🍀

katule1990
28. srp 2021

@betty29 Špinila jsem 2 dny v 6tt a máme syna. Držím palce 🙂.

martulka88
28. srp 2021

@betty29 Říká se, že pokud není čerstvá krev a bolesti, je to v pořádku. Já jsem špinila od cca 7.týdne - večer jsem volala na gynekologii do fakultky a tak strašně nepříjemná doktorka, že vlastně pokud nekrvácím, nemám tam co dělat a že na mne teď nemá čas - byla na sále. Tak jsem hned ráno volala své doktorce (přišla jsem o syna v 38tt, takže strach veliký, že bude potrat), tak mi řekla, ať přijedu. Na UZ zjistila hematom a dala mi Utrogestan 3x2. Nyní jsem 14.tt a hematom zmizel a utrogestan beru už jen 1x2.

themuffin
28. srp 2021

@betty29 špinila jsem cca týden, pak se rozjelo silné krvácení = potrat. Ale někdo špiní, krvácí a je všechno ok.

betty29
autor
28. srp 2021

@pajushka1 a mužů se zeptat jak jste dopadla ? Jestli vám nevadí teda ze se tak ptám ? Dekuji 😊

betty29
autor
28. srp 2021

@martulka88 strašný přístup některých lekarniku hrozny 😡 ještě ze tak , přeji hodně stesticka a miminko jen ať krásné roste 🍀

martulka88
28. srp 2021

@betty29 Ano, někteří lékaři by neměli dělat ve zdravotnictví. Pokud budou bolesti, jela bych na pohotovost. Ono, co si budem povídat, ty první tři měsíce jsou nejrizikovější a pokud se mimi má udržet, tak se udrží. Držím palce, ať je vše v pořádku.🍀

pajushka1
28. srp 2021

@betty29 zatím to vypadá na prosperující těhotenství,zítra začínám třetí měsíc 😊

aspie83
28. srp 2021

@betty29 u obou jsem v prvním trimestru občas spinila a pak vlastně u obou ke konci i jednorázově krvácela a oba jsou v pořádku 😉

monuleee
29. srp 2021

Já spinila skoro celý první trim a teď jsem 23tt a zatím vše v pořádku.

majili
29. srp 2021

@betty29 Ja zaspinila na zacatku tehotenstvi dvakrat jednorazove a mela jsem obrovsky strach, protoze jsme se o miminko snazili 2 roky a vyslo az umele oplodneni. Ale vsechno dopadlo v poradku a jsem ve 29. tydnu. Ono je to pry tim, ze je na zacatku deloha hodne moc prokrvena, tak muze kdykoliv prasknout nejaka cevka.

betty29
autor
30. srp 2021

@majili tak dneska jsem jela na pohotovost , jelikož jsem zacala spinit víc a zjistili mi tam hematom takze mi nasadili prášky , jinak Vše zatím v pořádku už i Srdicko šlo vidět ❤️… tak snad se to co nejdřív vstřebá a bude vše OK

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru