Úplně v pořádku a zdravá. Jak dál postupovat, když neotěhotním?

Zodpovězené
5. dub 2021

Dobrý den, pane doktore,

chtěla bych se zeptat. Po vysazení antikoncepce Depo-Provera v červenci 2020 se snažíme o miminko, ale nějak se nám nedaří. MS byla v prosinci 2020 vyvolána a v lednu 2021, a celý únor nic, až pak 18.3. 2021. jsem ms dostala.

Podle mojí gynekoložky jsem úplně v pořádku a zdravá, a když neotěhotním do jara, tak se to bude řešit.

Jak mám postupovat, prosím?

Děkuji

Tomešová

Dobrý den, podle mne Depo-provera ještě působí a se snížením musíte počkat až se Vám vrátí pravidelný cyklus. S pozdravem Š

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz