Provera. Jsou i jiné prášky na srovnání hormonů?

tomesova1marketa
8. črc 2021

Ahoj holky chtela bych se zeptat dneska jsem byla na krev kvuli hormonálnimu profilu a zjistili mi ze mam rozhazene hormony a dala mi prášky Proveru ale ja uz jsem je jednou brala na srovnání cyklu a chtela bych se zeptat jestli jsou i jiné prasky moc děkuji a snažíme se o miminko z manzelem a jsem rok po vysazení antikoncepce Depo provera moc dekuji

jjasmina
8. črc 2021

@tomesova1marketa jaj Depo Provera :((( vás dr nevarovala, že tahle antina není pro někoho , kdo by se pak pokoušel o mimi? Trvá než se to po ní srovná.Jinak já kdysi brala Proveru na srovnání cyklu a pomohlo 🙂

tomesova1marketa
autor
9. črc 2021

@jjasmina proveru jsem jsem duben nebo kveten na srovnání ms

tomesova1marketa
autor
9. črc 2021

@jjasmina depo proveru mi dal gynekolog na rok ktereho jsem změnila za gynekolosku od prosince 2020 k ni uz chodim a dává mne do pořádku.Protoze ten gynekolog co jsem u neho byla rok co mi daval tu antinu a pak jsem mu ji dvakrát odmitla a proto jsem ho vymenila za gynekolosku

hezz17
9. črc 2021

Me provera pomohla.

tomesova1marketa
autor
9. črc 2021

@hezz17 mne potech praskach boli silene hlava a jemi zle po nich

hezz17
9. črc 2021

@tomesova1marketa tak to res asi s doktorem a ne na foru...?

tomesova1marketa
autor
9. črc 2021

@hezz17 JA uz jsem to resila ale porad se nic nedeje

isabellacheerful
Autor odpověď smazal
Zobraz
kikika87
14. črc 2021

Já brala proveru teď dva měsíce a způsobila mi pravý opak, MS mi ještě prodloužila...Už o provere nechci ani slyšet. Naštěstí mi to doktorka hned změnila na utrogestan, tak snad se zadaří s ním 🙏

isabellacheerful
14. črc 2021

@tomesova1marketa Ahoj,no každý má jiný problém já mám také prý rozházené hormony a proto se moje děloha chová jako po menopauze ....nikdy jsem neměla ms ani ovulaci ...taky jsem brala tisíc různých léků ale opravdu mi pomohl až utrogestan srovnal a vlastně vytvořil mi cyklus 28dni ....ms ale byla slabá tak jsem pila kontryhel pomohl pak jsem dostala clostibegyt na ovulaci brala listovku a druhý cyklus se povedlo ....dvojčátka dva chlapecci Štěpánek a Matýsek😥 ....vše bylo v pořádku byly úplně vzdravi ...po porodu šli rovnou do nebe ale to nesouvisí s léky...moc držím palce .zeptej se schválně na ten utrogestan spíš ale jak říkám kazdy má jiný problém a na to jiný léky 🖤🙏