Prášky na srovnání menstruace. Měl to někdo také tak?

tynule2224
17. srp 2021

Dobrý den snažíme se o druhé dítě.Kdyz jsem vysadila antikoncepci u prvního tak se to povedlo na poprvé.Ted se snažíme o druhé už je to půl roku co jsem vysadila antikoncepci a bohužel mám nepravidelnou menstruaci a lékař na prohlídce my předepsala prášky duhapson aby se my to srovnalo.jsem už zoufalá beru i prášky Pregnanci. Měl to někdo taky tak... Děkuji ☺️

ivya
17. srp 2021

Drtivá většina má po HA rozházený cyklus 😉

nikjean
17. srp 2021

@tynule2224 Samozřejmě je to individuální, ale konkrétně moje tělo se vzpamatovalo až po roce - přirozenou cestou, žádnou medikaci jsem neměla. Nevím, zda je vhodné kombinovat několik prášků najednou, jako v tvém případě. Chápu, že je to na prd, ale musíš holt vyčkat, nic jiného ti nezbývá.

amazonkajanik
17. srp 2021

@tynule2224 mě jedna doktorka dávala gynprodyl a bylo to horší, než lepší. Ta druhá nasadila duphaston a žádanku na vyšetření nás obou i přes to, že jsme věděli, že je partner plodný. Než jsme se dostali na vyšetření, byla jsem těhotná a to jsem užívala 2měsíce. Šlo o naše první úspěšné těhotenství, před tím několik biochemických a jedno ZT ...

tynule2224
autor
17. srp 2021

@nikjean s doktorem jsem otom mluvila říkal že to nevadí že to neuškodí. Jinak děkuji jen jsem byla zvědavá a kdyby se nedařilo jsem šťastná za to jedno.

tynule2224
autor
17. srp 2021

@amazonkajanik dobře děkuji moc ☺️