Velikost folikulů při stimulaci Letrozolem. Jaké máte zkušenosti?

Zodpovězené
20. črc 2023

Dobrý den, pane doktore,

jaká je prosím Vaše zkušenost s velikostí folikulů při Vámi uváděné stimulaci Letrozolem 3-7 den cyklu?

7. den již mívají ženy folikuly velikostně k opu nebo se přestává brát Letrozolem a čeká se než dorostou?

Používáte někdy vyšší dávky než 1-1-1 nebo připichujete Menopur další dny?

Vždy je stimulace pouze 5 dní nebo i více?

Moc děkuji za Váš čas a ochotu podělit se o své zkušenosti. 🙂

Dobrý den,

to záleží na věku pacientky, délce cyklu, počtu a synchronizaci a velikosti folikulu - postupují celkem individuálně. Punkce bývá 10. - 13. den cyklu.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz