Bačkorky s opatkem pro užší nohu. Jaké byste dopouručila?

Zodpovězené
27. únor 2022

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, po jakých bačkorkách se můžeme dívat. Nožička 14,8 x 6, úzká, lehce vyšší nárt. Celoročky sedí Jonap Slim B1MV (i když jsou v prstech širší, sedí dobře). Zkoušeli jsme bačkorky 3F barefoot, ale přes nárt se nedopnuly, rozepínaly se.
Jsou nějaké bačkorky pro úzkou nohu a kotník, lehce vyšší nárt a alespoň trochu pevnější opatek?

Jonap v patě sedí skvěle, na valgózní kotníky vyhovuje, ale bačkorky asi nemají na vyšší nárt... Nebo ano?

Děkuji

Dobrý den,

pokud je nárt jen lehce vyšší, zkusila bych Anatomic nebo Beda Slim.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot